Блог

БЕТОННА ПІДЛОГА: як і чим фарбувати

БЕТОННА ПІДЛОГА: як і чим фарбувати

Незважаючи на те, що бетон здається міцним, через пористої структури він схильний до атмосферної корозії. Захист бетону від негативних зовнішніх впливів вважається одним з найбільш актуальних завдань. І в цьому випадку захистити поверхню зможе фарба для бетону. 

Види фарб

На будівельному ринку різновидів фарб в даний час дуже багато. І слід зазначити, що фарби для бетону можна класифікувати за різними властивостями. Перш за все, їх можна розділити на дві категорії: для внутрішніх і для зовнішніх робіт. Тому перед покупкою фарби для бетону потрібно знати, де вона буде використовуватися.

Крім того, фарби для бетону бувають двох типів: фарби на основі розчинника і фарби на водяній основі. Багато фарб для бетону можна кольорувати, і це дуже зручно, коли є можливість з високою точністю підібрати потрібний відтінок.
Фарба на водяній основі - за та проти

Серед фарб для бетону для внутрішніх робіт найбільш популярними є фарби на основі води, так як вони екологічно безпечні, не виділяють неприємного запаху, як фарби на основі розчинника.

Фарби на основі води можуть бути акрило-поліуретановими і використовуватися для декоративного фарбування в промисловості таких плит, як азбестоцементні, фіброцементні і цементностружкові. Вони підходять для цих цілей з причини того, що наділені атмосферостійкістю і стійкістю до різних забруднень. Фахівці рекомендують застосовувати цю фарбу для цементних плит, які використовуються при створенні конструкції навісних вентильованих фасадів.

Чому краще фарба на розчиннику

Однак ремонт внутрішніх приміщень не обійдеться тільки водними фарбами. Деякі споживачі, не довіряючи стійкості фарб на водній основі, намагаються використовувати фарби для бетону на основі розчинника в місцях зі значною прохідністю, наприклад, в під'їздах житлових будинків або інших громадських приміщеннях.

Ідеальні в цих випадках фарби для бетону з підвищеною зносостійкістю, які відомі під назвою двокомпонентних складів, створюваних, як правило, на поліуретановій або епоксидній основі. Їх рекомендують використовувати для фарбування підлоги в майстернях, цехах, в автосервісах або на складі,покриття підлоги в гаражі.

Фарба для бетону

Подобні фарби чудово витримують кислоти, розчинники і навіть сильне механічне навантаження (колеса автомобілів або навантажувачів). Вони популярні і серед пересічних споживачів, які найчастіше забарвлюють ними підлоги і стіни гаражів.

Але основна класифікація лакофарбових матеріалів проводиться по виду речовини, яка утворює плівку і від якого в підсумку залежать її експлуатаційні властивості. В'яжучих речовин, відповідальних за отримання захисної плівки, досить багато, проте найнадійнішими і затребуваними з них є так звані синтетичні склади: алкідна, епоксидна, поліефірна, феноло-формальдегідні смоли.
Ті фарби, які містять у своєму складі синтетичні смоли, зберігаються довше, ніж фарби на основі традиційних в'яжучих речовин. У середньому, покриття, засновані на синтетичних смолах, служать близько 10 років. Синтетичні смоли не містять речовин, які є токсичними.

Фарби по бетону бувають насамперед на епоксидній основі, вони утворюють на поверхні водонепроникні і досить міцні покриття. Цей тип фарби використовується в цехах, гаражах і складах. Розрахунок її витрати проводиться залежно від здатності основи вбирати фарбу, в середньому на один квадратний метр йде від 200 до 600 г речовини.

Як відомо, перед нанесенням фарби потрібно попередньо очистити поверхню від бруду та пилу. Є можливість наносити акрилові склади без грунтовки, але фарба на загрунтовану поверхню лягає краще та й тримається набагато довше.очищення бетону

Для грунтовки бетону існують спеціальні грунтові склади, призначені саме для цієї поверхні.

Ще одним варіантом, відповідним для захисту бетонних покриттів, - фарба на епоксидної основі по бетону. Завдяки цій фарбі бетон надійно захищається від впливу різноманітних хімічних речовин і від вологи. Покриття, яке утворюється після нанесення фарби цього типу, виходить досить стійким і до пошкоджень ззовні.

Кращою фарбою для бетону є полімерно-епоксидний склад «САДУРІТ Z1», що захищає поверхню від будь-яких впливів та нейтралізує негативну дію бетону і при цьому утворює високоміцне підлогове покриття. За експлуатаційними характеристиками цей склад порівняємо з дорогими наливними підлогами, але обходиться при цьому в п'ять разів дешевше їх.

До складу входять одночасно різні епоксидні смоли, які одночасно забезпечують функції і грунтовки, і фінішного покриттів. Досить одного шару цієї суміші, щоб отримати довговічне і екологічно чисте підлогове покриття.

0
СТАБИЛИЗАТОР НАПРЯЖЕНИЯ: узнайте тонкости
ФУНДАМЕНТ: какой выбрать для своего дома

Читайте также:

 

Комментарии

Нет созданных комментариев. Будь первым кто оставит комментарий.
Уже зарегистрированны? Войти на сайт
Гость
24.05.2024
Если вы хотите зарегистрироваться, пожалуйста заполните формы имени и имя пользователя.

By accepting you will be accessing a service provided by a third-party external to https://ok-wood.com.ua/

О сайте

Строительство индивидуальных домов из лёгкого самана - опыт, советы, методика строительства и подробные инструкции. А также возможность применения альтернативных источников энергии.


Контакты

08340. ул.Салютная 17. с.Гнедын.
Киевская обл. Украина.

+38 067 492 4124.
+38 095 065 8860.

info@okwood.com.ua
www.okwood.com.ua

Местоположения


8PM2+7R Гнедин, Kyiv Oblast